Akumulatory Trojan

Produkty

  • Filtruj
  • Cena
  • Układ siatki
  • Układ tabeli
Producent: Duracell
Cena: 490,00 zł
Utworzono: 27 marzec 2016

Duracell Extreme EFB to idealny wybór do dobrze wyposażonych samochodów lub z podstawowym systemem start-stop. Duży wzrost zapotrzebowania na pobór prądu przez urządzenia pokładowe w nowoczesnych samochodach osobowych stawia akumulatorom stale nowe wymagania. Duracell Extreme AGM dedykowany jest do samochodów z bogatym wyposażeniem oraz do systemów start-stop z rekuperacją (odzyskiwaniem energii z hamowania).

Producent: Duracell
Cena: 780,00 zł
Utworzono: 27 marzec 2016

Duracell Advanced to znak firmowy jakości produkowanej pod marką Duracell. Idealny wybór do bogato wyposażonych samochodów z wysokim zapotrzebowaniem na energię. Duży wzrost zapotrzebowania na pobór prądu przez urządzenia pokładowe w nowoczesnych samochodach osobowych stawia akumulatorom stale nowe wymagania.

Producent: Duracell
Cena: 380,00 zł
Utworzono: 27 marzec 2016

Duracell Starter zbudowany według najlepszych standardów jakościowych, sprawdzony w eksploatacji i ulepszony pod każdym względem. Oferuje optymalne połączenie jakości i ceny, przeznaczony dla klientów szukających kompromisu pomiędzy jakością i ceną.

Producent: Duracell
Cena: 480,00 zł
Utworzono: 27 marzec 2016

Akumulatory z serii Duracell Sports Power zostały zaprojektowane specjalnie dla entuzjastów sportów motorowych i wodnych. Seria akumulatorów Duracell Sports Power nie wymaga częstego wymieniania oraz konserwacji.

Nowy oddział - Wrocław Centrum AB
Previous Next Play Pause
1